• Takip Edin:

ŞİRKET PROFİLİ

HEP DAHA İYİSİNİ ÜRETME GELENEĞİ BUGÜN ÜÇÜNCÜ KUŞAK TARAFINDAN DEVAM ETMEKTEDİR.

BİR AİLE ŞİRKETİ OLARAK AYBAKAR;

Tahıl işleme makinaları ve ekipmanları üretmekte olup, 1932 yılından beri faaliyet göstermektedir. Anahtar teslimi un, irmik ve mısır değirmenleri üretmekte ve aynı zamanda mevcut tesislerin modernizasyonunu başarıyla gerçekleştirmektedir.
Kendi mühendis ve teknik kadrosuyla ürettiği sistemlerle, Türkiye pazarında sektörde lider konuma gelmiştir. Türkiye’deki deneyim ve başarısından güç alan Aybakar; yurtdışına açılmıştır. Dünyanın 45 ülkesinde anahtar teslimi tesisler kurmakta ve varolan tesislerin modernizasyonunu gerçekleştirmektedir…
Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, AR-GE departmanımız yüksek kapasiteli, ekonomik ve modern tesisler yaratmaktadır. ISO 9001-2000 standartlarında çalışan şirketimiz, gelişim ve teknolojiiyi her zaman ön planda tutmaktadır. Her geçen gün genişleyen makina parkımızda bulunan CNC makinalarımız; hem hatasız üretim yapmamıza olanak tanımakta hem de üretim kapasitemizi yükseltmektedir.

AYBAKAR,

Özellikle anahtar teslimi tesis kurulumunda kendisini kanıtlamış olup, yüksek kapasiteli, üstün teknoloji ürünü tesislerimiz dünyanın dört bir yanında başarıyla çalışmaktadır.
Müşterilerine enerji tasarrufu sağlayan, az işgücüne ihtiyaç duyan modern tesisleri sunmaktan gurur duymaktadır. Gerek ürün kalitesi, gerek kullanılan teknoloji, gerek de satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini misyon haline getirmiştir.