KISACA

AYBAKAR

Biz, iş birliği içinde olduğumuz herkesi; gerek iş ortaklarımızı gerek çalışanlarımızı; kendi ailesinden gören ve aile olmanın bilinciyle hareket eden bir firmayız.

Gelenekten Geleceğe...

1932’den bugüne, “hep daha iyisini üretme” felsefesi ile her öğrendiğimize bir yenisini ekleyerek, ulaştığımız her başarıya yeni bir başarı daha eklemeye çalışarak; teknolojiden ürün kalitesine, müşteri memnuniyetinden ürün gamına, her alanda kendimizi sürekli yenileyerek yol aldık. 

 

Bugün ulaştığımız noktada geçmişimizi unutmadan, bize miras kalan değerlere sahip çıkarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte kurduğumuz, dünyaya kök salmış koca bir aile olarak geleceğe umutla bakıyoruz.

NEDEN AYBAKAR?

Türkiye’nin en güçlü mühendislerinden oluşan koca bir ekibe sahibiz

50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor ve tüm sorumluluğu üzerimize alıyoruz

Sadece bir üretici değil aynı zamanda çözüm ortağıyız

İşimizi daha iyi yapmak için sürekli çabalıyor; mevcut başarılarımızla asla yetinmiyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz kendi doğru-yanlışlarımızı takip etmek yerine, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

Her zincirin en zayıf halkası kadar güçlü olduğunu bilerek; en zayıf halkamızı dünyanın en güçlüleri arasından seçiyor, sürekli yenileniyoruz.85 yılı aşkın tecrübemize rağmen, “sadece biz biliriz” demiyoruz. Aksine tüm dünyayı dinliyor ve gözlemliyoruz.

Aybakar