AİLEDEN
MESAJ

Gücünü birliktelikten alan
ailemizin değerli üyeleri;

Biz, 1932 yılında genç bir adamın küçücük bir atölyede kurduğu ufacık bir hayalle bugünlere ulaştık. İnançla yapılan, emekle harmanlanan ve pes etmeden sürekli daha iyisi için çabalanan her şeyin başarı ile sonuçlanacağını gördük. Değerlere sahip çıkmanın önemiyle hareket ettik ve bugünlere bu değerler ile ulaştık.

Dedemiz, babamız ve annemizden bize kalan değerlere sadık kalarak, Aybakar’ı bir sonraki nesile taşımak için canla ve başla çalışıyoruz. Bugün, sektörün en güvenilir, en başarılı ve en özgün firmalarından biri olmamızda, 80 yılı aşan deneyim ve tecrübemiz haricinde, inancımız ve birlikte hareket etmekten aldığımız gücün önemli olduğunu biliyoruz. Projelerimize yansıttığımız bu güç ile yapmak için doğduğumuz bu işte daha da iyisini yapmak için çabalıyoruz.

Artık ailemizin birer üyesi olarak gördüğümüz müşterilerimizin bize duyduğu güven ve kendilerinden aldığımız olumlu geri dönüşler ise çıtayı sürekli yükseltmemiz için bizi teşvik ediyor.

Bugün dünyanın neredeyse her ülkesinde, çalabileceğimiz bir kapı ve bizi güler yüzle karşılayacak birçok müşterimizin olmasını, en büyük kazancımız olarak görüyoruz.

Elde ettiğimiz bu kazancın ise tek başına değil, bir ekip işi olduğunun da farkındayız. Alanında uzman kadromuzu da aileden biri olarak görüyor, onların sorunlarını kendi sorunlarımız gibi ele alarak, yolculuğumuza birlikte devam ediyoruz.

Biliyoruz ki sahip olduğumuz bu güç “aile bağımızdan” geliyor… Ailenin 3. nesli olarak biz, yapılamaz denilen işleri yapan, bugün sadece bir üretici değil; aynı zamanda ailesinin tüm sorunları ile ilgilenen bir “yol arkadaşı” olarak yolumuza devam ediyor; mirasımızı bizden sonra gelecek nesle, daha da değerli bir şekilde bırakmak için çabalıyoruz…

Yanımızda, bizimle birlikte yürüdüğünüz için teşekkür ederiz.

Aybakar